NHL
Kto faworytem finału Pucharu Stanleya?
  Dodano 8 miesięcy temu   Źródło: inf. własna + Skomentuj 0
fot. TVP.pl
Przed nami decydujące rozstrzygnięcia w rundzie play-off Pucharu Stanleya ligi NHL. Mierzą się w nim drużyny Pittsburgh Penguins i Nashville Predators. Zwycięzcy rywalizacji półfinałowych rozpoczynają od dwóch meczów w Pittsburghu. Pierwsze z nich wygrali faworyzowani gospodarze.

Patrząc na  zestawienia przygotowane przez Milenium można dostrzec, że faworytem bukmacherów są właśnie "Pingwiny". Po pierwszym zwycięstwie przelicznik na tych pierwszych wynosi zaledwie 1,28. Za jeden, najbliższy mecz na własnym lodowisku przelicznik wzrasta już do 2,0 (licząc, że gospodarze wygrają w regulaminowym czasie gry).

Faworyzowany Pittsburgh rozpoczął już marsz po Puchar Stanleya, gdyż w rywalizacji do czterech zwycięstw brakuje im już ich tylko trzech. Mecz przed własną publicznością będzie kolejnym motorem napędowym. Gracze Nashville Predators jednak będą chcieli postarać się o niespodziankę i po wyeliminowaniu Anaheim będą chcieli utrzeć nosa "pingwinom".

Transmisje ze spotkań finałowych zapowiedziała stacja TVP Sport. Co ciekawe, mecze te będzie można obejrzeć także w otwartym kanale TVP 1! Polscy fajni NHL mogą więc spokojnie włączyć telewizor i oddać się nocnym emocjom hokejowym, tym bardziej, że zostało ich już niewiele przed przerwą letnią.

Plan spotkań:

#1 29 maja, 2:00 PITTSBURGH – NASHVILLE

#2 31 maja, 2:00 PITTSBURGH – NASHVILLE

#3 3 czerwca, 2:00 NASHVILLE – PITTSBURGH

#4 5 czerwca, 2:00 NASHVILLE – PITTSBURGH

#5 8 czerwca, 2:00 PITTSBURGH – NASHVILLE (w razie potrzeby)

#6 11 czerwca, 2:00 NASHVILLE – PITTSBURGH (w razie potrzeby)

#7 14 czerwca, 2:00 PITTSBURGH – NASHVILLE (w razie potrzeby)HokejFan
3375 artykułów
© 2013-2016 HokejFan.pl