Jan
Orl
Byt
Jan
Sos
Jan
Tyc
Jas
Terminarz i wyniki - Żaki Starsze SZHL Skocz do nadchodzących
22.09.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
22.09.2016 TMH Polonia Bytom (ŻS) MOSM Tychy (ŻS)
22.09.2016 MUKS Orlik Opole (ŻS) JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
22.09.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
29.09.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
29.09.2016 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS)
29.09.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) TMH Polonia Bytom (ŻS)
06.10.2016 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
06.10.2016 TMH Polonia Bytom (ŻS) g. 17:45 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
06.10.2016 MUKS Orlik Opole (ŻS) g. 17:45 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
06.10.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) g. 18:10 MOSM Tychy (ŻS)
13.10.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) g. 16:00 MUKS Naprzód Janów (ŻS)
13.10.2016 MOSM Tychy (ŻS) 26:0 Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
13.10.2016 TMH Polonia Bytom (ŻS) g. 17:45 MUKS Orlik Opole (ŻS)
13.10.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II g. 18:10 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
20.10.2016 MUKS Orlik Opole (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
20.10.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) TMH Polonia Bytom (ŻS)
20.10.2016 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
20.10.2016 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) MOSM Tychy (ŻS)
27.10.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II MOSM Tychy (ŻS)
27.10.2016 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) TMH Polonia Bytom (ŻS)
27.10.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II MUKS Naprzód Janów (ŻS)
27.10.2016 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) 2:9 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
03.11.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
03.11.2016 MUKS Orlik Opole (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
03.11.2016 TMH Polonia Bytom (ŻS) JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
03.11.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2:6 MOSM Tychy (ŻS)
06.11.2016 MOSM Tychy (ŻS) 15:1 MUKS Orlik Opole (ŻS)
10.11.2016 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) MUKS Orlik Opole (ŻS)
10.11.2016 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS)
10.11.2016 MOSM Tychy (ŻS) 5:4k TMH Polonia Bytom (ŻS)
10.11.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II g. 18:10 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
17.11.2016 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
17.11.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
17.11.2016 MUKS Orlik Opole (ŻS) MOSM Tychy (ŻS)
17.11.2016 TMH Polonia Bytom (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
24.11.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II TMH Polonia Bytom (ŻS)
24.11.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) MUKS Orlik Opole (ŻS)
24.11.2016 MOSM Tychy (ŻS) 4:2 MUKS Naprzód Janów (ŻS)
24.11.2016 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
01.12.2016 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
01.12.2016 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) MOSM Tychy (ŻS)
01.12.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
01.12.2016 MUKS Orlik Opole (ŻS) TMH Polonia Bytom (ŻS)
08.12.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II MUKS Orlik Opole (ŻS)
08.12.2016 TMH Polonia Bytom (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS)
08.12.2016 MOSM Tychy (ŻS) 10:4 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
13.12.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 4:2 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
15.12.2016 MOSM Tychy (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
15.12.2016 TMH Polonia Bytom (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
15.12.2016 MUKS Orlik Opole (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS)
20.12.2016 MOSM Tychy (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
22.12.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II MUKS Naprzód Janów (ŻS)
22.12.2016 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) MUKS Orlik Opole (ŻS)
22.12.2016 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) TMH Polonia Bytom (ŻS)
22.12.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II MUKS Naprzód Janów (ŻS)
22.12.2016 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) MUKS Orlik Opole (ŻS)
22.12.2016 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) TMH Polonia Bytom (ŻS)
22.12.2016 MOSM Tychy (ŻS) TMH Polonia Bytom (JMŚl)
05.01.2017 TMH Polonia Bytom (ŻS) MOSM Tychy (ŻS)
05.01.2017 MUKS Orlik Opole (ŻS) JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
05.01.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
05.01.2017 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 15:4 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
12.01.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
12.01.2017 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS)
12.01.2017 MOSM Tychy (ŻS) MUKS Orlik Opole (ŻS)
12.01.2017 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 0:10 TMH Polonia Bytom (ŻS)
19.01.2017 TMH Polonia Bytom (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
19.01.2017 MUKS Orlik Opole (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
19.01.2017 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
26.01.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
26.01.2017 MOSM Tychy (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
26.01.2017 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS)
26.01.2017 TMH Polonia Bytom (ŻS) MUKS Orlik Opole (ŻS)
02.02.2017 MUKS Orlik Opole (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
02.02.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) TMH Polonia Bytom (ŻS)
02.02.2017 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
02.02.2017 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) MOSM Tychy (ŻS)
09.02.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II MOSM Tychy (ŻS)
09.02.2017 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
09.02.2017 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) TMH Polonia Bytom (ŻS)
09.02.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) MUKS Orlik Opole (ŻS)
13.02.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) g. 16:00 MOSM Tychy (ŻS)
16.02.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
16.02.2017 MUKS Orlik Opole (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
16.02.2017 TMH Polonia Bytom (ŻS) JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
16.02.2017 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 4:3 MOSM Tychy (ŻS)
23.02.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
23.02.2017 MOSM Tychy (ŻS) TMH Polonia Bytom (ŻS)
23.02.2017 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) MUKS Orlik Opole (ŻS)
23.02.2017 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS)
02.03.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
02.03.2017 MUKS Orlik Opole (ŻS) MOSM Tychy (ŻS)
02.03.2017 TMH Polonia Bytom (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
04.03.2017 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 1:7 MUKS Naprzód Janów (ŻS)
09.03.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II TMH Polonia Bytom (ŻS)
09.03.2017 MOSM Tychy (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS)
09.03.2017 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
09.03.2017 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 7:1 MUKS Orlik Opole (ŻS)
16.03.2017 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
16.03.2017 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) MOSM Tychy (ŻS)
16.03.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
16.03.2017 MUKS Orlik Opole (ŻS) TMH Polonia Bytom (ŻS)
23.03.2017 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II MUKS Orlik Opole (ŻS)
23.03.2017 TMH Polonia Bytom (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS)
23.03.2017 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
23.03.2017 MOSM Tychy (ŻS) JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
1 KOLEJKA
08.09.2016 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS)
08.09.2016 TMH Polonia Bytom (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
08.09.2016 MUKS Orlik Opole (ŻS) MUKS Naprzód Janów (ŻS)
04.10.2016 MOSM Tychy (ŻS) 19:0 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II
2 KOLEJKA
15.09.2016 MUKS Naprzód Janów (ŻS) II MUKS Naprzód Janów (ŻS)
15.09.2016 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) MUKS Orlik Opole (ŻS)
15.09.2016 JKH GKS/RTH ZRYW (ŻS) TMH Polonia Bytom (ŻS)
15.09.2016 MOSM Tychy (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
58 KOLEJKA
30.04.2017 MOSM Tychy (ŻS) MUKS Orlik Opole (ŻS)
© 2013-2016 HokejFan.pl